(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

14 okien plus drzwi balkonowe najwiekszy rozmiar 3.70mtr X 2,15mtr (Nr 5188838)

14 okien plus drzwi balkonowe najwiekszy rozmiar 3.70mtr X 2,15mtr

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

14 okien do domu , drzwi balkonowe i drzwi wejsciowe. Nie posiadam zdjecia.

Budżet zlecenia [zł]:

00000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1307.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Świdnica Polska

Od 12 gru 2019 do 20 gru 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Rochester

20 gru 2019


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których waga przewyższa 3,5 t. i inne samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać ładunek. Kluczowa jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy również załadunek i wyładunek. Kluczowy może być również czas wykonania transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to często palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.