(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

14 ton (Nr 3712085)

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

14000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Ładunek składa się z 90 koryt melioracyjnych . Do zabezpieczenia ładunku wystarczą pasy. Załadunek wózkiem widłowym w ciągu 30min. Rozładunek po stronie odbiorcy.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 267.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Brzeg

Od 7 sty 2019 do 8 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Rudzisko

Od 7 sty 2019 do 8 lut 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Należy przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka istotnych kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.