(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 13:12

15 (Nr 2745228)

15

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

115

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

7.00

Liczba sztuk:

15

Dystans: 2109.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, warto opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Przeźmierowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Carrer del Montsià, Vacarisses, 08233, Hiszpania

Termin elastyczny