(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

15-16 ton (Nr 6479057)

15-16 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

16000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Opony samochodowe. Waga około 15-16 ton. Transporty cykliczne.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 659.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Seck

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Legnica

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu zdiagnozować parę ważnych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku towaru. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe mogące udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych cen.