(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-02 12:25

15-20 M3 drewna - więźba dachowa

(Nr 2003249)
15-20 M3 drewna - więźba dachowa

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 55.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport więźby dachowej z tartaku na budowę. Materiał w różnych wymiarach max długość ok 8,5 m

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu różnych towarów bywa uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu transportu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Rodzaje ładunków - Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym układa się niewielkie rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju przewozu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Przewóz pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowegogłównie przy przewozie ładunków płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotkapomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowychbez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towarytowary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

39-216 Róża, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szlachecka, Rzeszów, Polska

Termin elastyczny