(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-02 12:25

15-20 M3 drewna - więźba dachowa

(Nr 2003249)
15-20 M3 drewna - więźba dachowa

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 55.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport więźby dachowej z tartaku na budowę. Materiał w różnych wymiarach max długość ok 8,5 m

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport różnych ładunków

    Koszt transportu ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym umieszcza się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się meble, paczki, produkty budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Transport niektórych towarów może wymagać kontenera – zwłaszcza przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Róża, 39-216, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szlachecka, Rzeszów, Polska

Termin elastyczny