15 boxes from Berlin to Warsaw (Nr 6148348)

15 boxes from Berlin to Warsaw

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.34

Waga w kg (łączna):

4

Liczba sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 574.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

3 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 3 lip 2020 do 11 lip 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).