(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-01 20:26

15 Cajas de mudanza

(Nr 2651172)
15 Cajas de mudanza

Długość [m]:

55

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

35

Waga w kg (łączna):

15.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Cajas cerradas con cinta

Budżet zlecenia [€]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2404.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przewiezienia mniejszy towar, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej powierzchni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest właściwe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 t. oraz inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Kluczowa bywa także informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną może być również czas wykonania transportu.

Ładunki przewożone w obszarze LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Wolfsberg, 9400, Austria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grenada, Hiszpania

Termin elastyczny