(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

15 kartonów 40x40x48cm + materac 200x160 (Nr 5860058)

15 kartonów 40x40x48cm + materac 200x160

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.6

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

150

Liczba sztuk:

16

Dystans: 721.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Zakopane

Od 19 lut 2020 do 20 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 20 lut 2020 do 21 lut 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).