(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 15:46

15 m/3

(Nr 2320492)
15 m/3

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2536.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

17 lut 2018

Adres i termin dostawy

Cork, Irlandia

28 lut 2018