15 m3 (Nr 6821134)

15 m3

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1540.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 15 kwi 2021 do 17 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego mienia.