(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-25 16:29

15 moving boxes and more. (Nr 2750568)

15 moving boxes and more.

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

450

Dystans: 1981.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Immenstaad, 88090, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Granada, Hiszpania

Termin elastyczny