(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-27 12:37

15 paczek fabrycznie zapakowanych paneli podłogowych

(Nr 1989494)
15 paczek fabrycznie zapakowanych paneli podłogowych

Długość [m]:

1.25

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

15

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 754.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. mokrą ściereczką. Później należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. segment może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny