(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 14:48

15 paczek ubran przyborow kuchennych

(Nr 2342068)
15 paczek ubran przyborow kuchennych

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1550.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 20 mar 2018 do 25 mar 2018

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Od 20 mar 2018 do 30 mar 2018