(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 15:36

15 palet euro, 2 313 kg

(Nr 1828916)
15 palet euro, 2 313 kg

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg:

2313.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Palety z kartonami zborczynmi, w środku opakowania

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1197.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 07:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3700 zł

Wiadomości:

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania mały towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje skorzystania z całej powierzchni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotnetego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Istotna jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest także termin zrealizowania usługi.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Leutesheimer Mühle, 77694, Kehl, Niemcy

Od 6 cze 2017 do 7 cze 2017

Adres i termin dostawy

Kowala, Polska

Termin elastyczny