15 parcels to Ingelheim + a TV (Nr 6459482)

15 parcels to Ingelheim + a TV

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1311.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 28 paź 2020 do 29 paź 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Ingelheim Am Rhein

Od 30 paź 2020 do 4 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).