(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 18:50

15 pudel 46x46x61 cm

(Nr 2254017)
15 pudel 46x46x61 cm

Długość [m]:

0.46

Szerokość [m]:

0.46

Wysokość [m]:

0.61

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

15

Dystans: 1316.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aarhus, Dania

Termin elastyczny