(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

15 road/triathlon bicycles (Nr 4753184)

15 road/triathlon bicycles

Waga w kg (łączna):

350

Dystans: 5091.00 km

Adres i termin nadania

Izrael, Tel Awiw, Tel Awiw-Jafa

5 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Vitoria

8 lip 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania czy też nabyć właściwy karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru warto umieścić w oddzielnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się osłonić papierem czy też folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.