(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-23 09:29

15 t (Nr 2998928)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

15000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

krawęzniki i płyty granitowe na paletach

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 336.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka istotnych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Strzegom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Murowaniec

Termin elastyczny