15 ton (Nr 8048218)

15 ton
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
15 ton
136 x 240 x 270 cm
15000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
15000 kg
Dystans
293 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdańsk

22 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Ostrołęka

23 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę znaczących problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, trzeba by uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.