(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-30 23:21

150ton węgla

(Nr 1998461)
150ton węgla

Waga w kg:

150000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 25.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeśli poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

            Aby znaleźć ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Kąty Wrocławskie, Polska

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Mrozów, Polska

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017