(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-30 23:21

150ton węgla

(Nr 1998461)
150ton węgla

Waga w kg (łączna):

150000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 25.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport na wywrotce.

    Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

    Aby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Kąty Wrocławskie, Polska

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Mrozów, Polska

Od 4 wrz 2017 do 8 wrz 2017