15mb płotu, w przęsłach około 2m każde (Nr 8019071)

15mb płotu, w przęsłach około 2m każde
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
15mb płotu, w przęsłach około 2m każde
200 x 100 x 150 cm
1000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
843 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Pecna

Od 15 lis 2021 do 16 lis 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Gröbenzell

Od 27 lis 2021 do 30 lis 2021


Zadaj pytanie

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej płaszczyzny, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do ciężarówek używanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których waga przekracza 3,5 t. i pozostałe maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny transportu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Ważna jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko transport, czy na przykład załadunek oraz rozładunek. Ważnym elementem może być także czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.