15x Steel Ducts - round - (Nr 5899283)

15x Steel Ducts - round -

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.1

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

21000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3441.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Porto, Amorim

18 maj 2020

Adres i termin dostawy

Szwecja, Stockholms Län, Sztokholm

25 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę kluczowych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, należy określić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Gdy pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych świadectw, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.