(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 08:49

16 000

(Nr 1996226)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg (łączna):

16000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 59.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę znaczących problemów.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też ładunków sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, jak również w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich produktów, a duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Sławków, 42-350, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Liszki, 99-100, Polska

Termin elastyczny