(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 08:49

16 000

(Nr 1996226)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1,5

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg:

16000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 59.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1390 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 09:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w głównej mierze przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę znaczących formalności.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, wypadałoby określić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Sławków, Polska

31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Liszki, Polska

Termin elastyczny