(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

16 kartonów przeprowadzkowych, telewizor, stolik pod telewizor, rower, szyld reklamowy 90x 40cm (Nr 6479385)

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2240.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.