(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-06-28 21:27

16 osób

(Nr 1878377)
16 osób

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

Miejscowość: Buszów (niedaleko Strzelc Krajeńskich). Pasażerowie+ bagaże. Konieczna faktura

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

ID firmy: 321002
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 10:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Transport wykonany dwoma busami 9osobowymi Opel Vivaro. Cena z VAT (1850zł netto)

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca ludzi powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku kursów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy transport ludzi.

Cena przewozu osób

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby pasażerów oraz wagi i wymiaru bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub toreb jak także innych transportowanych rzeczy – wypadałoby przekazać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, gdy nie potrafisz podać szczegółowych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając kurs podróży warto napisać szczegółowe adresy – w przypadku, kiedy kilkoro pasażerów jedzie do odrębnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł właściwie obmyślić trasę.

    Przykładowo, za transport pasażera wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 zł. Za przewóz podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 PLN. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Strzelce Krajeńskie, Polska

Termin elastyczny