(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-06-28 21:27

16 osób

(Nr 1878377)
16 osób

Dystans: 327.00 km

Informacje dodatkowe:

Miejscowość: Buszów (niedaleko Strzelc Krajeńskich). Pasażerowie+ bagaże. Konieczna faktura

Oferty od Przewoźników (0)

2300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 10:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-30 do 2017-07-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Transport wykonany dwoma busami 9osobowymi Opel Vivaro. Cena z VAT (1850zł netto)

Cena (zawiera VAT): 2300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport podróżnych

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem podróżnych powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza granice Polski) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Cena przewozu osób

    Koszt przewozu ludzi uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby ludzi oraz wagi i rozmiaru bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek lub toreb jak również pozostałych transportowanych przedmiotówwypadałoby podać informację o wyczerpującej wadze i o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, kiedy nie znasz szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Określając trasę podróży należy podać precyzyjne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, gdy część osób podróżuje do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi wcześniej, tak żeby mógł właściwie zaplanować trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera razem z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 złotych. Za transport pasażerki wspólnie z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 złotych. Przewóz podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 złotych.


Adres i termin nadania

Gdynia, Polska

8 lip 2017

Adres i termin dostawy

Strzelce Krajeńskie, Polska

Termin elastyczny