(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 13:54

16 palet (Nr 2745448)

16 palet

Długość [m]:

6.8

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

8000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 489.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony i inne maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Warto także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, powinno się opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest także termin wykonania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Jászapáti, 5130, Węgry

Od 29 maj 2018 do 30 maj 2018

Adres i termin dostawy

Jaworzno, Polska

Od 1 cze 2018 do 4 cze 2018