(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-28 09:30

16 paley Euro z Wielogóry do Czech miejscowosci Jicin

(Nr 1461502)
16 paley Euro z Wielogóry do Czech miejscowosci Jicin

Długość [m]:

120cm

Szerokość [m]:

80cm

Wysokość [m]:

1,65

Waga w kg:

500.00

Ilość sztuk:

16

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

16 palet Euro ( karma dla zwierząt ) Z Wielogóry/Radom do Czach Vokšice u Jičína 1, 506 01 Vokšice u Jičína, Czechy

Oferty od Przewoźników (0)

3200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 21:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3200 zł

Wiadomości:

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2016, 20:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wielogóra, 26-660, Warszawska, 98/100

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czechy, Jiczyn

Termin elastyczny