(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-16 10:51

16 ton

(Nr 2159253)
16 ton

Dystans: 1535.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uściślić parę ważnych problemów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, w dodatku w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Nowa Wieś, 63-620, Polska

Od 17 lis 2017 do 20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wembley, HA9 7BP, Wielka Brytania

Od 20 lis 2017 do 22 lis 2017