(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-21 14:16

16 ton kostki granitowej 4/6 cm

(Nr 2169684)
16 ton kostki granitowej 4/6 cm

Waga w kg (łączna):

16000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 401.00 km

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport na wywrotce.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby dostać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 zł taniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Strzegom, 58-150, Polska

23 lis 2017

Adres i termin dostawy

Karlowe Wary, 36017, Czechy

24 lis 2017