(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-21 12:05

16 ton materialu luzem w rolkach 90cm3

(Nr 2400648)
16 ton materialu luzem w rolkach 90cm3

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

30.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 314.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., farby, panele itd.), drzwi czy artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych lub towarów sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Inne towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Ustrzyki Dolne, 38-700, Polska

21 lut 2018

Adres i termin dostawy

Tiszabecs, 4951, Węgry

23 lut 2018