16 tons flatbreads (Nr 8040880)

16 tons flatbreads
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
16 tons flatbreads
80 x 120 x 170 cm
487 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
487 kg
Dystans
2175 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 20 wrz 2021 do 30 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Grecja, Pier E, Κρυονέρι

Od 4 paź 2021 do 11 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę priorytetowych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, trzeba by określić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Jeśli chcemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych papierów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a duża konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.