(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-24 16:36

1650 kg (Nr 2746140)

1650 kg

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1650.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Związany drutem

Budżet zlecenia [zł]:

350

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 65.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę znaczących formalności.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, jak również w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

Termin elastyczny