17 cubic metres (Nr 6063972)

17 cubic metres

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

10

Dystans: 658.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalusia, Algeciras

Od 13 maj 2020 do 27 maj 2020

Adres i termin dostawy

Maroko, Pachalik De Marrakech, Marrakech ⵎⵕⵕⴰⴽⵯⵛ مراكش

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.