(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

17 kartonów z ubraniami, książkami, fotel , i 6 toreb z ksiazkami klatka na szynszyle (Nr 6468159)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

4400

Dystans: 2106.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Od 21 sie 2020 do 22 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Maszewo Lęborskie

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.