18 (Nr 6291356)

18

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

18

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Es mercancia paletizada refrigerada temperatura +5gr con intercamibo de euro palet.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1747.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Murcja, Aguilas

1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Zurych, Zurych

1 maj 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje głównie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka najważniejszych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, należy uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.