18 (Nr 7684107)

18
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
18
1320 x 260 x 410 cm
18000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
18000 kg
Dystans
2231 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Almería

Od 1 cze 2021 do 2 cze 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dortmund

Od 5 lip 2021 do 6 lip 2021


Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka newralgicznych formalności.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.