(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-17 08:12

18-20 palet

(Nr 2161104)
18-20 palet

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

euro palety z suporexami 20 palet

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 281.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej powierzchni, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i rozmiar. Wypada również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy również załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną jest także czas wykonania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to często paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Bełchatów, 97-400, Polska

Od 23 lis 2017 do 27 lis 2017

Adres i termin dostawy

Luboń, 77-130, Polska

Termin elastyczny