(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-17 08:12

18-20 palet

(Nr 2161104)
18-20 palet

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg:

800.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

euro palety z suporexami 20 palet

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 09:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 

    Do ciężarówek używanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada również dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Kluczowa jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko transport, czy na przykład załadunek i wyładunek. Znaczącą daną jest również czas realizacji usługi.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle palety, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

97-400 Bełchatów, Polska

Od 23 lis 2017 do 27 lis 2017

Adres i termin dostawy

Luboń, Polska

Termin elastyczny