(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

18 cajas, una cama, un colchón y seis bultos pequeños (Nr 5024410)

18 cajas, una cama, un colchón y seis bultos pequeños

Waga w kg (łączna):

600

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2001.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Estremadura, Miajadas

9 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Croydon

Od 9 wrz 2019 do 21 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, aby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego dobytku.