(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-28 16:03

18 palet kostki brukowej

(Nr 2328344)
18 palet kostki brukowej

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

jest to kostka brukowa na 18 paletach, laczna waga prawie 24 tony...

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1195.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych tematów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uściślić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych świadectw, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich warunków, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Gorzów Wielkopolski, 19-300, Polska

5 lut 2018

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny