(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

180x180x150 cm plus dwa motocykle (Nr 5577139)

Waga w kg (łączna):

700

Dystans: 925.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Osieczany

Od 10 gru 2019 do 11 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Ingolstadt

Od 11 gru 2019 do 12 gru 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.