(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 12:21

182 kg mebli w paczkach - ok 7 paczek

(Nr 3000164)
182 kg mebli w paczkach - ok 7 paczek

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

182.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1065.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Słupia pod Kępnem, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Purmerend, 1443 KN, Holandia

Termin elastyczny