(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1à boxes to London (Nr 6111000)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 648.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Od 15 cze 2020 do 20 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 15 cze 2020 do 27 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, warto wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).