(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Łodzie, Kajaki Dodano: 2017-10-27 20:12

1kajak

(Nr 2119467)
1kajak

Długość [m]:

5

Dystans: 464.00 km

Informacje dodatkowe:

Kajak z laminat starego typu waga nie wiem ile ale wyglada miej wiecej tak https://spplthumb.blob.core.windows.net/1000x901c/36/ef/a4/kajak-dwuosobowy-podkarpackie-308761217.jpg jes bez steru tylnego . Pytam sie orientacyjnie bo w kwietniu 2018 zamierzam splywac wisłe od Goczałkowice-Zdrój, Polska do morza . nastepnie był by mi potrzebny transport powrotny Od miejscowosci Mikoszewo (kolo gdanska ) do zbiczna . Jezeli mzoe Pan Pani zrobic mi taką wycene ile takie cos moze kosztowac bede wdzieczny

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2017, 11:28

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-13 do 2018-03-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena za Transport z Zbiczno, Polska Do: 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport kajaków

    Kajaki najczęściej transportuje się na dachu samochodu, wystarczy wziąć bagażnik o odpowiedniej ładowności. Na bagażniku należy zamontować specjalne mocowania. Żeby uniknąć przemieszczenia się kajaka podczas jazdy, opłaca się umieścić gąbczasty materiał na belkach bagażnika na przykład podłożyć ręcznik. Kajaki mocuje się do góry dnem przy użyciu specjalistycznych, naprężonych pasów z osłoniętymi zapięciami. W przypadku samodzielnego transportu kajaka, samochód trzeba należycie oznakować. Kodeks drogowy nie zezwala na to, aby ładunek wychodził na odległość większą niż 2 metry od tylnej płaszczyzny obrysu auta lub grupy pojazdów. Bagaż nie powinien również wychodzić od frontu na długość większą niż 0,5 metra od przedniej płaszczyzny obrysu i na większą niż 1,5 metra od siedzenia kierowcy. Przewożony ładunek oznaczamy pomarańczową chorągiewką lub czerwonymi pasami w ilości dwóch sztuk. Sporadycznie, kiedy bagaż wystaje z tyłu do oznaczenia stosuje się białe i czerwone znaki. Innym sposobem transportu kajaka jest skorzystanie z naczepy.

    Transport kajaka wymaga szczególnej ostrożności, z tej przyczyny warto zlecić usługę transportową specjalistycznej firmie, która zadba o dobre mocowanie, odpowiednie oznakowanie i dostarczenie bez szkody ładunek.

Koszt przewozu kajaka

    Koszt przewozu kajaka zależy od ilości przewożonych sztuk, jak również wpływ na to ma trasa od miejsca nadania do miejsca rozładunku. Średni koszt przewozu kajaka leży w widełkach 0,30 – 0,50 złotych za kilometr. Przykładowo, za transport kajaka na trasie od Manheim w Niemczech do Wałcza zapłacono 260 PLN. A przewiezienie kajaka Puck – Warszawa kosztowało 220 PLN.

Adres i termin nadania

Zbiczno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

43-230 Goczałkowice-Zdrój, Polska

6 kwi 2018