(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-16 11:44

1m3

(Nr 2159394)
1m3

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

06

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Trzy fotele do busa

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 606.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której układa się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się meble, paczki, produkty budowlane (na przykład farby, kamień itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – przede wszystkim przy przewozie ładunków w postaci płynu i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Gubin, 66-620, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wadowice Górne, Polska

Termin elastyczny