1PAQUETE (Nr 6071809)

1PAQUETE

Długość [m]:

161

Szerokość [m]:

61

Wysokość [m]:

17

Waga w kg (łączna):

26

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1678.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Soto Del Real

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

1 cze 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).