(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1pokój (Nr 5664763)

1pokój

Waga w kg (łączna):

70

Typ usługi:

Tylko transport

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 13.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Topczewo

4 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Brańsk

4 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.