(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 10:05

1pudlo

(Nr 1921143)
1pudlo

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

50.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kartonowe pudlo

Dystans: 1485.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie potrzebuje skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga użycia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe maszyny spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w obrębie LTL, ważnejego parametry – ciężar i wielkość. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać pakunek. Istotna jest także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Znaczącą daną może być także czas zrealizowania transportu.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arendal, Norwegia

1 sie 2017