(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 10:05

1pudlo

(Nr 1921143)
1pudlo

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kartonowe pudlo

Dystans: 1485.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których ciężar jest większy niż 3,5 tony i inne maszyny spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wymiary. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać pakunek. Istotna jest również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być także termin zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arendal, Norwegia

1 sie 2017