(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-07-25 10:05

1pudlo

(Nr 1921143)
1pudlo

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

50.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kartonowe pudlo

Dystans: 1485.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Less than Truckload (LTL)

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy posiadamy do przewiezienia niewielki towar, który nie wymaga zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga skorzystania z całej przestrzeni, wtedy wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których waga przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wycenie transportu ładunku w ramach LTL, ważne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Istotna bywa również informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek i wyładunek. Ważnym elementem może być również termin wykonania transportu.

    Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arendal, Norwegia

1 sie 2017