(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1szt zadaszenia szklane 300cm x 90cm (Nr 5580927)

1szt zadaszenia szklane  300cm x 90cm

Długość [m]:

300

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

1

Dystans: 431.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 9 gru 2019 do 13 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Legnica

Od 9 gru 2019 do 15 gru 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).