(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1X BRAMA 2SKRZYDŁOWA (Nr 7579530)

1X BRAMA 2SKRZYDŁOWA
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
1X BRAMA 2SKRZYDŁOWA
270 x 10 x 228 cm
123 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
123 kg
Dystans
1442 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Brzesko

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Włochy, Piemont, Lesa

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz inne samochody spełniające warunki ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wielkość. Trzeba również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również czas realizacji usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.