(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1x rower miejski (Nr 6422019)

Waga w kg (łączna):

18

Dystans: 85.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Wyśmierzyce

Od 10 sie 2020 do 12 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 11 sie 2020 do 12 sie 2020


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower należy zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub kupić odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie należy osłonić gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.